6 Şubat 2013 Çarşamba

Okuyorum: Sonsuza Kadar | Judith McnaughtSonsuza Kadar | Judith Mcnaught

Judith dediniz mi durur kalbimin ritmini kontrol ederim.Judith benim favori yazarlarım sıralamasında en tepededir.En dolu kitaplarını okumuşluğum var.Ama yayın evi çevirmeleri geciktirdikçe bende bitirmemek adına hem de arada farklı yazarlar okumak için sürekli J.M okumuyorum.Bu yüzden hala okumadığım kitapları var.
Kristin Hannah'ın son kitabını okumaya başladığım an finaller,dersler üst üste geldi ve kitabı bitiremedim.Doğru düzgün başlamadım bile dersler yüzünden hayattan soğudum.Judith beni kendime getirecek tek yazardı.Kitabıyla buluşunca aynen böyle oldu.Tatil de film kitap molası verdim desem de yine geç başladım kitaba ama 200 lü sayfalara gelmiş bulunmaktayım.
Bu kadın her kitabında nasıl başarıyor böyle erkek karakterler yaratmayı?
Ah Judith sana aşığım biliyor musun?

Bu arada kitabın kapağı tek kelime ile 'berbat' Ancak bu kadar hikaye ile alakasız hikayedeki kadınla alakasız bir kapak olabilirdi.

Arka Kapak
Judith McNaught'ın en güzel aşk romanlarından biri olan 'Sonsuza Kadar', özgür ruhlu, Amerikalı bir genç kızla huysuz bir İngiliz lordunun hikayesi. Anne babasını kaybeden Victoria, uzak bir akrabasının yanına sığınmak üzere, uzun bir okyanus yolculuğu yaparak İngiltere'ye gelir ve kötü şöhretli Lord Jason Fielding ile tanışır. 
 Lordun küstahlığı karşısında şaşkına dönse de, bir panterin acımasızlığına ve zarafetine sahip olan genç adam ona çok çekici gelir. Karşı koyamadığı bu çekim sonucunda, kendini Jason ile evli bulduğunda, Victoria için mücadele ve üzüntü dolu günler başlamıştır. Genç kız pek çok sınavdan geçecek, bu arada koşulsuz sevmeyi, özveriyi ve sonunda ulaştığı sonsuza dek sürecek aşkın değerini bilmeyi öğrenecek; taş yürekli Lord Fielding'e de aynı şeyleri öğretecektir.

4 yorum:

 1. O kadar severek okumuştum ki, hunharca, onlarca defa okudum :) Jason benim favori Judith Boy'um ;)
  O kadar okuduğum türlü tarzda kitabın yanında historical romancelerden vazgeçemiyorum, onların tadı başka romanda yok (:

  Ellerine sağlık,
  Sevgilerle,

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. JM'nin her kitabı defalarca okunacak cinsten.Bende sürekli okuyanlardanım.İçinde Aşk Saklı benim favorim.

   Sil
 2. içinde aşk saklı benim de favorim tekrar okuyasım geldi şimdi

  YanıtlaSil