13 Mart 2013 Çarşamba

Kalbimi Çaldın | Rita Hunter


Kalbimi Çaldın | Rita Hunter
Yazarın ilk kitabı olmasına rağmen güzel bir akıcılığı vardı.Tutku yine doruklardaydı.
İkilinin arasında hızla gelişen olaylara kapılıp gitmemek elde değil.Gerçekten göz açıp kapayana kadar bitti.
Sadece yazarın ilk kitabı olmasından kaynaklı sanırım ara ara duraklamalarım oldu.Hikaye güzel,ikili güzel ama bazen eksik birşeyler var gibiydi.

Olayların bu kadar aceleye gelmesi mi demeliyim buna kullanılan kelimeler mi demeliyim bilemedim.Çeviri olsa çeviren kişiye suç bulabilirdim ama çeviri olmadığı için yazarın ilk kitabı olmasına bağlıyorum bu durumu. :)
Karakterler arasındaki diyaloglarda oturtamadığım cümleler oldu.
Akıcılıksa evet gerçekten akıcı bir hikayeydi ve oldukça hızlı gelişen olaylar sayesinde sayfalarda hızla ilerledi.

Arka Kapak
Sepya Kitaplar okurlarına, serüvenlerini merakla bekleyecekleri yeni yazarı Rita Hunter'dan ilk aşkları anımsatacak bir roman sunuyor. 
Her satırında taraf tutmak ve genç bir kadının ilk aşkını tadışına tanık olmaktan büyük keyif duyacaksınız 

Eğer hemen şimdi konuşmazsan seni zindana attırmak zorunda kalacağım ufaklık. 


Kızın gözleri daha da büyüdü ve sadece Lütfen efendim, diyebildi güzel dudaklarını bükerek. Birden adam, vücutlarının birbirine yapışmış, elleri kızın ensesinde, son derece samimi bir yakınlıkta durduklarını fark etti ve bedeninde bir sızı hissetti. Yüzleri birbirine çok yakındı. Kızın ensesinde tuttuğu elleri, sıkı topuz yaptığı simsiyah saçlarında dolanmaya başladı bilinçsizlikle. İpek gibi diye düşündü şaşkınlıkla. 
Tehlikeli yakınlığı kız da hissetmiş olacak ki çırpınmaya başladı adamın ellerinde. Sanki Wayne de bu komutu bekliyormuş gibi kızı iyice kendisine yaklaştırdı ve sertçe dudaklarını öptü ''Tanrım, çok güzel,''derken kasıklarına inen sert diz darbesiyle kendine gelerek genç kızı bıraktı ve iki büklüm kaldı. 

Yayın Evi: Sepya
Yayın Yılı: 2010 
Sayfa Sayısı:  420

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder